wMagaza
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
E-ticaret paketi satın aldıktan sonra kurulum işlemi ne kadar sürer?
Kurulum işlemleri ürün sayısına ve almış olduğunuz paketin detaylarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat 1 ila 3 gün arasında kurulumlar tamamlanmaktadır.
E-ticaret paketi satın aldıktan sonra ücretsiz eğitim sunuyor musunuz?
Evet. Her kullanıcımıza 1 saat süren bireysel eğitim verilmektedir. Daha sonrası için ise 7/24 teknik ekibimizle iletişime geçip, istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.
Fiyatlandırma nasıl işler, her yıl aynı fiyattan mı ödeme yapılır?
Her paketin kendini ayrıcı bir özelliği bulunduğu için fiyatları farklılık gösterir. İhtiyacınızı karşılayan paket için ilk yıl ödeyeceğiniz fiyat devam eden yılda sadece lisans ücretini olarak faturalandırılır. Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, yedeklemeler ve destek hizmetleri için talep edilir.
Paket fiyatları haricinde sürpriz ödemeler çıkacak mı?
Paket fiyatı haricinde ek bir ödeme çıkmayacaktır.
wMağaza E-Ticaret sistemini birden fazla domain üzerinde kullanabilir miyim?
E-Ticaret siteniz için 1 domain kullanma hakkınız vardır, diğer domainleriniz için yeni paket alabilir veya yönlendirme yapabilirsiniz.
Arama motorlarına uyumlu musunuz, SEO desteğiniz var mıdır?
wMağaza E-Ticaret, özellikle Google servisleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Sistem dilerseniz otomatik olarak SEO yapabildiği gibi SEO ayarlarıyla dilediğiniz gibi optimizasyon yapabilirsiniz. Otomatik etiketleme, açıklama, sosyal medya entegrasyonu ve otomatik sitemap oluşturucu kullanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın