Sık Sorulan Sorular
E-ticaret paketlerimiz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını sıkça sorulan sorular bölümünde bulabilirsiniz.

Bizimle çalıştığınız sürece hiçbir zaman sizi yalnız bırakmıyoruz. 0850 480 55 53 numaralı destek hattımızdan telefon ile, https://www.wMagaza.com adresinden destek sistemimiz ve Canlı destek sistemimiz ile ayrıca info@wMagaza.com posta adresindene-posta ile sürekli destek alabilirsiniz.

Donanımsal altyapıda tüm sunucularımızı DELL markasına emanet ederken network cihazlarımızda Juniper marka router-firewall kullanıyoruz. Enerji altyapımız 2N+2 yedekliliğe sahipken network tarafında çoklu operatör desteğimizi Türk Telekom, Vodafone ve Superonline ile sağlıyoruz. Anlık binlerce talebe cevap verebilecek şekilde yük dengeleyiciler ile profesyonel bir altyapı üzerinde çalışmaktadır. %99.9 Uptime oranı ile hizmet vermekteyiz.

Mağaza Paketlerinize göre Kredi Kartı, Mail Order, Banka Havalesi / EFT, Kapıda ödeme seçenekleri, iPara, Iyzico, Parampos, Papara, Paytr, HepsiPay, PayU, Wirecard gibi ödeme seçenekleri sistemlerimizde aktif kullanılmaktadır.

Kredi kartı güvenliği 256-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Kişisel verilerin korunması esasına tabi olan kurumumuz ve çalışan personelimiz kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

Sisteme ana domain olarak 1 adet domain tanımlayabilirsiniz. URL yönlendirme olarakta sınırsız domain yönlendirme yapabilirsiniz.

Ürünler modülü üzerinden toplu fiyat, stok güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Opsiyonel olarak Excel veya XML entegrasyonları ile de toplu güncelleme ve aktarım yapabilirsiniz. Excel veya XML entegrasyonları ile ürün giriş süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

wMağaza aktif olarak Bizim Hesap ve Paraşüt muhasebe programı ile entegre çalışabilmektedir. Satış temsilcimiz ile muhasebe programı ve versiyonunuzu belirterek iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Sistemimizde 30’un üzerinde standart tema vardır. Bu temalardan istediğinizi seçebilirsiniz. Özel tasarım çalışması yaptırmak isterseniz Tasarım hizmetleri sayfamızı inceleyerek veya satış temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

En İyiler wMağaza’yı Tercih Ediyor
Birbirinden değerli bir çok firmanın tercihi

Destek ve Danışma

Satış, bilgi danışmak, soru ve diğer tüm aramalarınız için kullanabileceğiniz
numaramız.

Haftaiçi 09:00 - 18:00 arası.

0850 480 55 53

Whatsapp Hattı

Telefonla erişim haricinde whatsapp üzerinden de tarafımıza ulaşabileceğiniz numaramız yine aynı.

Haftaiçi 09:00 - 18:00 arası.

0850 480 55 53

E-Posta

Tarafımıza iletmek istediğiniz her konudaki iletileriniz için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

365 x 7/24

info @wMagaza.com
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin